Radboud University Medical Center

Department of Geriatric Medicine

Work In Progress

Microgrant Projects (funded by ZonMw)

 

Sigrid Mueller Schotte (Universitair Medisch Centrum Utrecht) – Het beloop van functieverlies bij thuiswonende ouderen: dynamisch of progressief?

Sigrid.mueller-schotte@hu.nl

 

Carmen Franse (Erasmus MC) – Sociaaleconomische en etnische verschillen in kwetsbaarheid onder zelfstandig-wonende ouderen in Nederland.

C.franse@erasmusmc.nl

 

Joukje Swinkels (Vrije Universiteit Amsterdam) – Hoe verandert de ervaren zorgbelasting van partner-mantelzorgers over de tijd? Variaties naar sekse en zorgbehoefte nader onderzocht.

J.c.swinkels@vu.nl

 

Leonieke Van Boekel/ Mariëlle Cloïn (Tilburg University) – Gevolgen van verweduwing bij ouderen op welbevinden en zorg.

J.C.M.Cloin@uvt.nl

 

Matthijs Versteeg (Instituut Beleid & Management Gezondheidszorg) – Het effect van gezondheid-gerelateerde kwaliteit van leven van ouderen op de tijdskosten en de zorg-gerelateerde kwaliteit van leven van mantelzorgers: Twee mapping modellen voor gebruik in economische evaluaties.

Versteegh@imta.eur.nl

 

Marlies Heiligberg (Hogeschool van Amsterdam) – Verschillen tussen oudere mannen en vrouwen met hartfalen op het gebied van multimorbiditeit en zorggebruik.

M.heiligenberg@hva.nl

 

Willemijn Looman (Instituut Beleid & Management Gezondheidszorg) – Meer grip op kwetsbaarheid -Duiden van effectiviteit van integrale zorginterventies door het onderscheiden van subpopulaties van kwetsbare ouderen.

Looman@bmg.eur.nl

 

Anneke Bloemhof (AZO) – Het profiel van kwetsbare ouderen na bezoek aan de huisartsenpost.

Anneke.Bloemhoff@azo.nl

 

Karin van Leeuwen (Vrije Universiteit Amsterdam) – Goed besteed: De bijdrage van dagbesteding aan kwaliteit van leven van ouderen in verhouding tot de maatschappelijke kosten.

K.m.vanleeuwen@vu.nl

 

Cynthia Hofman (Vilans) – Less is more: Item reductie van de TOPICS-CEP en verkorten van de TOPICS-MDS voor verbeteren van praktische toepasbaarheid.

C.hofman@vilans.nl

 

Others Projects

 

Jeanet Blom  (LUMC) – What is the difference in demographic characteristics, vulnerability and clinical outcomes of the older people identified by screening methods in general practice in projects of the NCEP?

J.W.Blom@lumc.nl

 

Marlies Peters (Radboudumc) – lnformal caregivers of the elderly: a first analysis in older adults with cancer.

Marlies.Peters@ radboudumc.nl

 

Nienke Bleijenberg (UMCU) – Unravel, compare and synthesize the intervention components of multiple proactive nurse-led care interventions for older persons in primary care: a mixed-methods study". 

N.Bleijenberg@umcutrecht.nl

 

Student Intership Projects

 

Frank Gerhadus Vennegoor op Nijhuis (Radboudumc) – Wat is het effect van het hebben van een chronische ziekte op de kwaliteit van leven in tijd?

Frankvennegooropnijhuis@student.ru.nl